Home / Büyü Nasıl Bozulur / Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsü nasıl bozulur, yumurta büyüsü nedir, yumurta büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır, yumurta büyüsü belirtileri nelerdir, yumurta büyüsü ne amaçla yapılır. Yumurta büyüsü, kara büyü türlerinden olup genellikle, eşleri, sevgilileri, nişanlıları birbirinden ayırmak amacı ile yapılır. Çevrenizde, evliliğinizi çekemeyen, kıskanan ya da eşinizi, sevgilinizi elinizden almak isteyen kişiler yumurta büyüsü yaparak, yaptırarak sizi sevdiğinizden ayırmaya çalışır.

yumurta büyüsü nasıl bozulur

Yumurta büyüsü, ayırmak amacı ile yapıldığı gibi, bir kişiyi kendisine aşık etmek için de yapılır. Büyü yapılması, yaptırılması dinimizce haramdır ama insanlar bunu bilmelerine rağmen nefislerine yenik düşerek büyüye müracaat etmektedirler. Büyü yapılmasına, yaptırılmasına kesinlikle karşı olduğumuz için yumurta büyüsünün nasıl yapıldığını burada detaylı olarak açıklamayacağız. Sadece şunu belirtelim, bu büyü yapılırken yumurta kullanılır, yapılması oldukça basittir. Toplumda çoğu kimse bu büyünün nasıl yapıldığını bilir. Fakat, yumurta büyüsü kara büyü türlerinden biri olduğu için etkili bir büyüdür ve bozulması çok zordur, uzmanlık ister.

Yumurta Büyüsü Nasıl Anlaşılır

Yumurta büyüsüne maruz kaldığınızın en önemli belirtisi eşiniz, nişanlınız, sevgiliniz ile ilişkiniz gayet iyi giderken ilişkinizin birdenbire bozulmaya başlamasıdır. Aranızda sebepsiz yere tartışmalar olmaya başladı, karşılıklı ya da tek taraflı birbirinden soğuma durumu ortaya çıktı ise tarafınıza yumurta büyüsü yapılmış olabilir. Yumurta büyüsüne maruz kalmış evli kişiler, birbirinden nefret eder duruma gelirler, bir arada bulunmak istemezler, büyü bozma çalışması yapılmaz ise sonuç boşanmaya kadar gidebilir. Nişanlılar, sevgililer, başta birbirlerini çok sevmelerine rağmen ayrılırlar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur

Yumurta büyüsünü yapmak oldukça basit olmasına rağmen yumurta büyüsü nasıl bozulur sorusunun cevabı şu duayı şu kadar adet okuyun şeklinde basit değildir, uzmanlık gerektirir. Eşinize ya da size yumurta büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız yapmanız gereken, kesinlikle kendinize büyü bozma çalışmaları yapmak olmamalıdır. Dürüst, ehli sünnete uygun yaşayan bir havas hocasına müracaat etmelisiniz. Kendi kendinize yapacağınız çalışmalar ile büyünün etkileri daha da artabilir işin içinden çıkamaz hale gelebilirsiniz. Gerçek havas hocası siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz büyü yapmaz, sadece büyü bozma çalışmaları yapar. Hem büyü yapan hem de büyü bozduğunu iddia eden kişilerden kesinlikle uzak durmalısınız. Eşler arasındaki anlaşmazlıkların her sebebi tabi ki büyü olmayabilir. Tarafımıza müracaat eden kişilere rabıta yolu ile bakım yapılır. Bu şekilde sorunun sebebi büyü mü yoksa başka bir şey mi tespit edilir. Eğer, kişinin büyüye maruz kaldığı ortaya çıkarsa, yapılan büyünün türüne göre büyü bozma çalışmaları yapılır. Tarafımızca özel olarak hazırlanan mürekkep ile kişiye özel terkipler ve vefk çalışmaları yapılır. Yapmış olduğumuz çalışmalar Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına kargo ile gönderilir. Büyünün etkilerinden tamamen kurtularak hayatınızın huzurlu, bolluk, zenginlik içerisinde geçmesi, yumurta büyüsü nasıl bozulur konusunda ilmi çalışma desteği almak için  0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında buyunasilbozulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.