Home / HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Modern dünyanın maneviyattan uzak, yaratılış gayesinin bilincinde olmayan insanoğlu, maddi anlamda her şeye sahip olmasına rağmen maalesef iç dünyasında derinleştirdiği boşluk hissini, tek çözüm olarak pazarlanan tüketim narkozuyla bastırmaya yönlendirildi. Artık, insanoğlu daha çok tüketmek için çalışıyor; daha çok para, mal mülk, maddi güç kazanmak, biriktirmek için yaşıyor.

Misyonumuz, yüce dinimiz İslamiyet’in ilkelerinden, Peygamber Efendimiz (sav)’in sünnetlerinden ödün vermeden, insanların hayatları boyunca karşılaştıkları büyü bozma, büyü nasıl bozulurcin çarpması, eşler arası muhabbet, giden eşin geri getirilmesi, kısmet kapalılığı başta olmak maddi manevi sorunların çözümüne yönelik ilmi çalışmalar yapmaktır. Havas ilmi dahilinde sorunlarınızın çözümüne yönelik çalışma desteği alabileceğiniz konular hakkında detaylı bilgi almak için “çalışmalarım” sayfasını inceleyebilir, 0532 162 74 24 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İnsanın hem bu dünya hayatında, hem de ahiret hayatında mutlu olması, kalbi ve zihni meselelerini ve yaratılış gayesini bilmesine, kavramasına, gereğini yapmasına vesile olacak mutlak hakikata varmasına bağlıdır. İnsanoğlunun fıtratında mevcut bir ihtiyaç olan “Hakk’ı arayış”, “Hakk’a ulaşma” ilahi programa göre yönlendirilmezse, insanın batılı tercih edip yaşaması doğal bir sonuç olur. Bu nedenle, yaratılış gayesi “Hakk’ı aramak ve bulmak” olan insanın, kendisini bu dünyaya gönderen Yüce Yaratıcının (ilahi) programını bilmesi, bulması ve yaşaması şarttır.

Diğer taraftan, insanoğlu, bu hayatta mutlu ve başarılı olmasının Havas ilminden manevi destekle sağlanabileceğini bilmelidir.

Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) efendimizin hadislerinden anlaşıldığı ve Zariyat Suresi’nin 56. Ayeti’nde bildirildiği üzere  Allah (c.c.) , insanları ve cinleri, sadece kendisine ibadet ve kulluk etmeleri için yaratmıştır. Bu ayeti kerimeden de anlaşıldığı üzere, bu alemde insanlardan farklı bir boyutta, insanların beş duyu organıyla algılayamadığı, fakat varlığı inkar edilmeyen varlıklar da vardır. Büyü yapılırken şeytan ve şeytanın tayfası cinlerden faydalanılır, cinler görevlendirilir.

İnsanoğlu, Allah’a (c.c.) karşı olan kulluk vazifelerini yerine getirmeden, hiç ölmeyecek gibi, sadece bu dünya için çalışmaya, yaşamaya başladığı zaman nefsinin kölesi olur. Nefsi arzuları için, en yakınındaki kişilere bile kötülük amaçlı büyü yapabilir, yaptırabilir. Şunu özellikle belirtmek isterim ki, tarafımca kesinlikle büyü yapılmaz, sadece büyü nasıl bozulur, büyü bozma, cin musallatından kurtulma, büyü vs nedenler ile iş, rızk ve evlilik kısmeti kapalı olan kişilerin kısmetinin açılması, giden eşin geri getirilmesi gibi konularda ilmi çalışma desteği sağlanmaktadır, 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.