Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü yapıldığını nasıl anlarız

Büyü yapıldığını nasıl anlarız

Büyü yapıldığını nasıl anlarız, büyü nedir, büyünün kişi üzerindeki etkileri nelerdir, büyüden nasıl korunabiliriz? Toplumumuzda maalesef bazı insanlar büyü ilmi konusunda hiçbir bilgiye sahip olmamalarına rağmen,  büyüye inanmadıklarını söylerler, büyü kavramının gerçekliğini bir türlü anlamak istemezler. Öncelikle, şunu belirtelim büyü kavramı sadece İslam dinine mensup kişiler tarafından müracaat edilen bir etki değildir. Diğer dinlere mensup kişiler tarafından varlığına ve insanlar üzerindeki etkisine inanılan bir kavramdır. Kısaca, büyü nedir, bu konuda bilgi verelim.

Büyü nedir

Büyü, doğa üstü gizli güçler, “cinler” ile irtibata geçilerek veya kendilerinde gizli güçler olduğuna inanılan bazı nesneler kullanılarak, insanların iradelerini kontrol altına alarak, duygu ve düşüncelerine etki ederek, onların istenildiği şekilde davranmalarını sağlamaktır. Büyü yapılırken, Kur’an-ı Kerim’de “cin” olarak adlandırılan 5 duyu organımızla algılayamadığımız, enerji boyutundaki varlıklar kullanılarak, insanların özgür iradelerine tesir edilmeye, insanları istenilen şekilde davranmaya, fikirlerinin değiştirilmesine, zihninde negatif duyguların oluşmasına,  işlerinin ve ruh sağlığının bozulmasına, eşlerin, nişanlı kişilerin arasının açılmasına çalışılır. Bir kimse ile sevdiği kişinin arasını bozmak, eşleri ayırmak, birisini öldürmek, ona zarar vermek, gibi çok çeşitli kötü niyetler ile büyü yapılmakta, yaptırılmaktadır.

“Halk, zevc ile zevceyi birbirinden ayıran şeyleri o ikisinden (Harut ile Marut’tan) öğreniyorlardı.” (Bakara Sûresi, 102)

Bu ayetlerden de anlaşılacağı üzere büyü vardır ve insanlar üzerinde etkilidir. Hatta, Peygamber Efendimize de (sav) büyü yapıldığı, kendilerinin bundan rahatsız olduğu ve Felak ile Nas Sureleri’nin bu büyüyü ortadan kaldırmak için indirildiği, pek çok tefsir kitabında yer almaktadır.

Büyü yapıldığını nasıl anlarız

Tarafımıza büyü yapıldığının en önemli belirtisi, hayatımızda her şey yolunda giderken birden bire ortaya çıkan aksiliklerdir. Ya da hayatımızda sürekli aksilikler ile karşılaşmamız, işlerimizin bir türlü yolunda gitmemesidir. Örneğin, mutlu bir evlilikleri olan insanlar arasında aniden sorunlar ortaya çıkar, eşler birbirinden soğur, boşanma noktasına gelirler. Ya da bir türlü evlenemezler, iş bulup çalışamazlar.

Uykuda görülen büyü belirtileri
 1. Rahatsız edici rüyalar görme, çirkin suratlı kişiler ve hayvanlar görme,
 2. Sayıklama, dişlerini gıcırdatma, korkarak uyanma,
 3. Uyurgezer olma. Kişi gece yataktan aniden kalkar, cinler kişiye birtakım işler yaptırır. Sabah kalktığı zaman kişi bu yaptıklarını hatırlamaz,
 4. Uyurken göğsünün üzerine birinin oturduğu hissine kapılma, halk arasında buna karabasan denir. Bağırmaya çalışmak fakat yanındakine bile sesini çıkaramamak. elini kolunu oynatamamak.
Ruhsal Büyü Belirtileri
 1. Nefes almakta zorluk çekme, göğüste iç sıkıntısı, boğuluyormuş hissinin oluşması,
 2. Akla devamlı kötü, olumsuz fikir ve telkinlerin gelmesi, vesvese durumu,
 3. İç huzursuzluğu, hiçbir şeyden zevk alamama durumu, sürekli mutsuzluk hali,
 4. Banyoya girildiğinde, çok çabuk çıkma veya uzun süre kalma isteği  veya hiç girememe. Başını sabunladığı zaman, birisi gözetliyormuş hissine kapılma,
 5. Tuvalette çok uzun kalma isteği.
 6. Vücudun bazı bölgelerinde bir şey geziyormuş hissinin olması. Kendi kendine veya kişinin içinden konuşmaların olması, gaipten sesler duyma,
Fiziksel Büyü Belirtileri
 1. Kadında veya kadında, nedeni olmayan cinsel isteksizliklerin olması,
 2. Bacaklarda ve bacaklarda, parmak uçlarında, eklemlerde uyuşma, yanma ve karıncalanma hissinin oluşması,
 3. Sırtta veya vücudun çeşitli bölgelerinde gezici ağrı ve sızıların olması.

Yukarıdaki belirtileri siz de hayatınızda yaşıyorsanız, kesin olarak tarafınıza büyü yapıldığını kanısına varmanız yanlıştır. Yapmanız gereken, ehli sünnete uygun olarak yaşan abdestinde, namazında bir havas hocasına müracaat etmek olmalıdır. Tarafımızca öncelikle bakım yapılarak, büyü yapılıp yapılmadığı tespit edilir. Büyü yapılmış ise ilmi çalışma desteği sağlanarak Türkiye’nin ve dünyanın dört bir tarafına kargo ile gönderilir. Büyü yapıldığını nasıl anlarız konusunda ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında buyunasilbozulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.