Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü bozmak için yapılması gerekenler

Büyü bozmak için yapılması gerekenler

Büyü bozmak için yapılması gerekenler konusunda bilgi sahibi olmadan önce büyü nedir, büyü belirtileri nelerdir, büyü nasıl yapılır, bu konularda bilgi sahibi olmak gerekir ki, sorununuza doğru cevabı bulabilesiniz. Büyü, metafizik boyutta yaşayan, bizim bilip de göremediğimiz şeytani cinler kullanılarak insanların iradelerine, duygu ve düşüncelerine müdahale edilmesi, kişilerin istenilen şekilde davranmalarının sağlanmasıdır. Burada, en önemli konu büyü yapılırken şeytani cinlerin kullanılması, bu cinlerin insanlara musallat edilmesidir. Bu durumda, yapılan büyüden kurtulmak, cin musallatından kurtulmak anlamına gelir ki, kitaplarda, internette, çeşitli kaynaklarda yazdığı şekilde basit değildir.

Büyü Belirtileri

Büyü belirtileri yapılan büyünün türüne ve kişiye göre değişmektedir. Bu konuya bir sonraki yazımızda çok detaylı yer vereceğiz. Fakat, burada şunu belirtmek isteriz, hayatınızda her şey yolunda giderken birden evlilik hayatınızda, iş hayatınızda, sosyal ilişkilerinizde sorunlar yaşamaya başladıysanız, uyku düzenlikleri, uykuda kabus görme, tıbben açıklanamayan baş ve boyun ağrıları, gaipten sesler duyma, vs sorunlar yaşamaya başladıysanız, tarafınıza büyü yapılmış olduğundan şüphelenebilirsiniz.

Büyü bozmak için yapılması gerekenler

Kendisine büyü yapılarak cinlerin tesirine girmiş kişi ile ilgili olarak, ilk önce onu etkisi altına alan cinin kimliği ve durumu belirlenmelidir. Bu tespit bir havas hocası tarafından bakı yöntemi ile yapılır. Sonrasında, çeşitli yöntemler ile bu cine kişiyi terk etmesi emredilir. Cin musallat olduğu kişinin üzerinden kolay kolay çıkmaz. Yapılacak okuma ve yazma çalışmaları sonrasın cin emre uyup kişiyi terk eder ya da büyü yapılan kişiyi daha da azdırır, üstelik okumayı yapan kişiye de musallat olur, o kişiyi de etkisi altına alır. Bu nedenle, bir yakınınıza büyü yapıldığını düşünüyorsanız bu kişiyi büyüden kurtarmak için okuma yapmak çok risklidir, sizin üzerinize de cinin musallat olma riski vardır.

Büyü bozmak için yapılması gerekenler konusundaki bir çalışma da, cin yakmaktır. Cin musallat olduğu kişiyi terk etmediği takdirde ölümle yüz yüze kalır. Bu durumda, cin ailesinden diğer cinlerden destek alır, bu durumda 2-3 cinin yakılması gerekebilir.

Tüm açıklamalarımızdan anlaşılacağı üzere büyü bozmak için yapılması gerekenler konusu anlatıldığı gibi bir kaç dua okuyarak yapılacak basit bir işlem değildir. Büyü bozma çalışmaları, ehli sünnete uygun yaşayan bir havas hocası tarafından yapılmadığı sürece, büyüden kurtulmayı bırakın mevcut durum daha da kötüleşebilir, işin içinden çıkılmaz bir noktaya gelinebilir.

Büyü bozmak için yapılması gerekenler konusunda ilmi çalışma desteği almak için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hakkında buyunasilbozulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.