Home / Büyü Nasıl Bozulur / Büyü Bozan Hocalar Nasıl Olmalı

Büyü Bozan Hocalar Nasıl Olmalı

Ehli sünnete uygun büyü bozan hocalar nasıl olmalı, işin ehli olan, dürüst hocayı nasıl anlarsınız? Büyü, tüm dinlere mensup kişilerin başvurduğu bir etkidir. Bazı insanlar büyünün olmadığını söylerler, büyü kavramını inkar ederler. Fakat, büyünün varlığı, Kur’anı- Kerim’de Bakara Suresi’nde açıkça belirtilmektedir. Bakara Suresi’nde Harut ve Marut isimli iki meleğin yeryüzüne insanları sınamak ve imtihan etmek amacı ile Yüce Allah (c.c.) tarafından indirildiği ve büyü ilmini insanlara öğrettikleri yazmaktadır. Bu iki melek, insanlara bu ilmi öğretirken, karı koca arasını açmak, insanların işlerini bozmak, beden ve ruh sağlıklarına zarar vermek, insanlar arasında fitne çıkarmak, vs. hiçbir kötü amaçla kesinlikle kullanmamalarını belirtmişlerdir. Fakat, insanoğlu maalesef nefsi arzularına yenik düşerek, büyü ilmini asırlardır kötü amelleri için kullanmışlardır.

İnsanlık tarihi boyunca büyü yapan insanlar olduğu gibi, sorunların çözümü için büyü bozan hocalar da var olmuştur, var olmaya da devam edecektir.

İnsanoğlu çeşitli nefsani arzuları için büyüye başvurmaktadır. Sevgisine karşılık bulamayanlar, karı kocanın arasını açmak isteyenler, iş yerinde arkadaşını kendisine rakip görüp önünü tıkamak isteyenler, büyü yapan cinci hocalara, kendisini medyum olarak adlandıran insanlara müracaat etmekte, büyü yaptırmaktadırlar. Büyü yapılırken kafir cinlerden yani şeytani varlıklar görevlendirildiği için büyü tutsun ya da tutmasın, yapan, yaptıran ve yaptırılan kişinin üzerine cin musallat olur. Bu musallat olan cinler zamanla, insanlar üzerinde kısmetsizlik, gece uykusunda korkma sıçrama, uyurken rüyada vahşi hayvanlar, kedi, köpek, yılan görme durumları, huzursuzluk, mutsuzluk, iç sıkıntısı, aile içi huzursuzluklar, aniden eşinden soğuma, ticari hayatlarının, işlerinin alt üst olması gibi bir çok maddi manevi problemler ortaya çıkar.

Başlıca büyü çeşitleri aşk büyüsü, papaz büyüsü, bağlama büyüsü, domuz yağı büyüsü başta olmak üzere çok sayıda büyü çeşidi vardır. Şunu üstüne basa basa belirtmek isteriz, büyü için müracaat edilen medyumlar büyünün günah olduğunu asla belirtmezler. Bu kişiler büyü yaparken şeytani yani kafir cinleri görevlendirirler, insanlara musallat ederler.

Büyü Bozan Hocalar Nasıl Olmalı

Bu dünyanın geçici bir imtihan dünyası olduğunun bilincinde olan bir kişi, nefsani arzuları sebebi ile asla büyü yapmaz, büyü yaptırmaz. Kendisinde ya da yakınlarında büyü belirtileri olan kişi de büyü bozan hocalar konusunda öncelikle araştırma yapmalı. Mümkünse, daha önce insanlar tarafında tecrübe edilmiş, olumlu referansı olan büyü bozan hocalar a gitmelidir. Büyü bozan hocalar ehli sünnete uygun yaşayan, abdestinde namazında, dürüst kişiler olmalı ve siz milyon dolarlar dahi teklif etseniz kesinlikle büyü yapmamalı. Büyü bozan hocalar konusunda sizleri uyarmak bilgilendirmek, aydınlatmak bizim görevimiz, tercih sizin, destek için 0532 162 74 24 nolu telefondan bize ulaşabilir, Allah’ın (c.c.) izni ile kısa süre içerisinde büyünün etkilerinden ve cin musallatından kurtulabilirsiniz.

Hakkında buyunasilbozulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.